Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Per Nje Shkrepse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nje Shkrepse".
3. Video është e këngës "Per Nje Shkrepse", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Per Nje Shkrepse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Falja Do Shpirt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Nje Shkrepse" kënduar nga Erion Korini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erion Korini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz KozeliDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë