A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kjo është Gruaja E Ermal Fejzullahut


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-10-2015]
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, ka vite që është martuar. Është bashkëshortja e tij, Ariana, ajo që jo rrallë herë në llogarinë e saj sociale në Instagram, na sjell foto të ndryshme familjare, shkruan Indeksonline.

Ermali dhe Ariana, kanë një familje të lumtur. Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzve dhe një djali. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019