A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Dhe Ermali “Bashkë” Në Shtrat!


Nuk ka akoma asnjë votë

[29-11-2015]
Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu, përveç që janë këngëtar që kanë bërë shumë duete, ata janë edhe miq të mirë.

E në një fotografi të postuar nga Ledri në llogarinë e tij në Instagram, shihet Ermali i shtrirë në shtrat. “Qysh pret”, ka shkruar Ledri, duke aluduar në Ermali që e pret në shtrat.

Kjo fotografi është bërë në Dyseldorf, atje ku Ledri e ndezi edhe një herë atmosferën me përformancën e tij para shqiptarëve.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019