Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Më Lejo Të Të Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Lejo Të Të Dua".
3. Video është e këngës "Më Lejo Të Të Dua", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Më Lejo Të Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"

Komente

1 🔥

01/11/2003

2003-10-31T23:00:00+00:00Ti vjen, vjen e shkon
mbetet e njejt cdo gje
asgje sesht e drejt
shum qet fare pran me kalon
e mburrt as syt nuk mi con.

Te flas ndersa ti vetem qesh
me cmend ftyra jote si princesh
cdo hap qe e ben un te ndjek nga pas
nga larg emrin ta therras.

Me lejo te te dua
vetem ti je ajo
qe e dua pran
me beso.
Me lejo te te dua
cdo gjë un dot se bëj bëj
lumturin me ty do ta mësoj.

Se kam nje gje te qart ende
perse je keshtu si je
e qet dhe e ngurt sikur nje gur
mes nesh gjithmone ekziston nje mur.

Murin do ta thej
dhe ty do te gjej
gjithmone me ty nzemer do flej
perjet mua ti do te me kesh pran
lejo kesaj rruge ti dal mbane.


Ky tekst u dërgua nga hatixhe
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet