Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ermal Fejzullahu - Qika E Prishtines  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.2"

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"
Bukuria jote po shtohet per dite
jo veq mu po te gjith po i habit
n'fshatra e qytete si ti nuk ka
bukuria jote nganjer mben me qa.

Te kerkova dhe nuk te gjeta ne bot
t'mira jan po si ti nuk kishte nket bot
ndoshta fajin e ka kjo nen Dardani
qe tka fal me tbukuren ty kjo perendi.

Qika e Prishtines n'mendje po m'rrin
le ta din gjith bota se smundem pa ty
qika e Prishtines me e mira o vlla
lyp ku ta don zemra si ajo nuk ka.

Ti me ben te qesh edhe kur jam ne faj
gjitha mi fal edhe ateher kur kam faj
ti je me e mira e nuk ka koment
pa ty qik nuk mund te rrij asnje moment.

Te kerkova por nuk te gjeta ne bot
t'mira jan po si ti nuk kishte nket bot
ndoshta fajin e ka kjo nen Dardani
qe tka fal me tbukuren ty kjo perendi


Ky tekst u dërgua nga hatixhe
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet