A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Dashuri Mos Me Le Vet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Veq Ty Nuk Te Kam"


Pse te dashurosh,
Nese veq lendohesh.
Pse duhet t'pesosh,
Me dhimbje te mesohesh.

Pse duhet t'besoj,
se ti me do mua
Pse duhet t'qaj ty
qe t'shkosh sa herë te duash.

Nese ti me do rri afer meje
as nje qast larg nga un mos rri
Une dua te rri veq afer teje
kur nuk je me mu kam xhelozi

Refren x2:
Xhelozia si alltija vret
Sahere dashuri ti me le vet
Xhelozija si alltija vret,
dashuri mos me le vet

Pse te dashurosh,
Nese veq lendohesh.
Pse duhet t'pesosh,
Me dhimbje te mesohesh.

Pse duhet t'besoj,
se ti me do mua
Pse duhet t'qaj ty
qe t'shkosh sa herë te duash.

Nese ti me do rri afer meje
as nje qast larg nga un mos rri
Une dua te rri veq afer teje
kur nuk je me mu kam xhelozi

Refren x4:
Xhelozia si alltija vret
Sahere dashuri ti me le vet
Xhelozija si alltija vret,
dashuri mos me le vet


Lyrics submited by princess-ferizaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019