Audio

Top 200

Ermal Fejzullahu - Diferenca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ti Prit Edhe Pak"


asgje nuk dita per vite nuk pyta
diferenca jon 10 vite kish pas
por ti e bukur e un i ngutur
vrapova e pas ty te lash
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon (x2)

10 viet para mu rrite
mirpo ty n'ball nuk te shkruan sa i ke
edhe ta dija me ty do t'rrija
ti ne shpritin tim e vetmja je
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon (x2)

naj naj naj naj naj naj.......

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
a diferenca tjerve ju pengon


Ky tekst u dërgua nga Bardha
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...