A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - Kthehu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Song from the album:

"Per Disponimin Tuaj"

Song from the album:

"Krejt Po Sillet"


Pa tyy lett me plasin syyt ,
fryma let me mbet ne fytt
"DASHURI "
Pa ty me mir mos te jemm
se sa tjeter un te kemm
S'jetoj pa tyy.
Ditaa po me zgjat nje muajj
me beso per ty po vuj
pa ty zemer nuk po muj
se shoh daten ne kalendar
jom i vdekur a i gjall
Pa tyy ZEMER jam i marr

Reff 2x
Te lutem Kthehuu e bjeri pishman pa tyy un gjall s'jam
te lutem kthehu sa nuk me ke vra nuk vdes un pa te paa.

Pa tyy veten e urrej
mirpoo nenen e genjej
i themm do te viii
ajo e shkretaa nuk e diin
see nuk kthehesh perseri sa tragjedi
ditaa po me zgjat nje mujj
me beso per tyy po vujj
pa ty zemer nuk po muujj
se sHohh daten ne kalendar
jom i vdekur a i gjall
pa ty zemer jam i marr .

Reff 3x
Te lutem Kthehuu e bjeri pishman pa tyy un gjall s'jam
Te lutem kthehu sa nuk me ke vra nukk vdess un pa te paa.


Lyrics submited by Eddii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019