Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Nata Është Dëshimitare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Është Dëshimitare".
3. Video është e këngës "Nata Është Dëshimitare", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Nata Është Dëshimitare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Artan Kastrati

Këngë e albumit:

"Krejt Po Sillet"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2009

2009-07-21T12:44:19+00:00Me zemër të vrar në një nat të ftohtë
i dhash fund një dashurie aq të fort
ishte nat pa hënë një dimër i madh
..LAMTUMIR... E morra rrugën nga kisha ardh.

Reff
E Lotët vetëm un i di natën e kam dëshmitar
At nat un për ty shum kam qar
Nuk deshta askujt ti tregoj
por lotët folën vet
Dije mir se pa ty nuk kam jet.

Nuk ka më pranver por vetëm acar
Më degjo kur them se zemrën ma ke vra
Nuk mundem pa ty ti këtë mir e di
Ne u ndam dhe morrëm rrugën nga jemi ardh..

Reff
E Lotët vetëm un i di natën e kam dëshmitar
At nat un për ty shum kam qar
Nuk deshta askujt ti tregoj
por lotët folën vet
Dije mir se pa ty nuk kam jet...

Dije mir se pa ty nuk kam jet.


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet