A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - Ku Je Dashni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2015

2015-12-06T11:57:04

Lyrics:

Fatmir Muja

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Song from the album:

"Kull Be Njeri"


Ku je dashni, falje t'kerkoj
Nese s'jam me ty, s'dua t'jetoj
Ti vlen per mu, ma shum se bota
Ti je pjes e imja un e jotja

2x
Kur dashuron edhe gabon
Dashnia gabimit ja kalon

Refreni 2x
N'krahet e tu gjithmon jam gzu
E ndarjen ton se kam mendu
Nuk ja vlen per nje gabim me majt idhnim

Malli m'ka marr me ty me dal
Merre pak forc e thuj t'kam fal
Ti vlen per mu ma shum se bota
Ti je pjes e imja un e jotja

2x
Kur dashuron edhe gabon
Dashnia gabimit ja kalon

Refreni 2x
N'krahet e tu gjithmon jam gzu
E ndarjen ton se kam mendu
Nuk ja vlen per nje gabim me majt idhnim


Lyrics submited by Shpetim Toshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019