A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ermira Babaliu - Jorgjica


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Rikthim (Vol. 5)"


Kur te pashe Jorgjica , Jorgjica moj
zemren ty ta dhashe .
Kur te pashe Jorgjica , Jorgjica moj
zemren ty ta dhashe

Thone bota je i marre .
Jorgjica , Jorgjica
Une vij te ty te shuaj zjarrin .
Jorgjica Jorgjica .

Do ta pi , oh rrakine , rrakine moj
se kjo shuan dhembshurine
do ta pi ojjj rrakine moj
se kjo shuan dhembshurrine .

Do ta bej kupen therrime
Jorgjica Jorgjica
se kjo dogji zemren time
Jorgjica Jorgjica .


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019