TEKSTESHQIP

Ermira Babaliu
Ti Moj Zeke Mos Ma Pi Rakine
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Moj Zeke Mos Ma Pi Rakine" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.