Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ertila Koka Me Stil Të Veçantë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[27-07-2015]
Këngëtarja Ertila Koka u bë e njohur për publikun në vitin 2013 ku nxorri disa këngë në treg, ku ndër më të suksesshmet cilësohet kënga "Beb" e cila u realizua në bashkpunim me reperin 2 Ton.

Ndërsa së fundmi ajo ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Ajo që Ke" ku në këtë videoklip është shfaqur me një pamje tejet sensuale dhe një stil të veçantë.

Ajo kësaj rradhe vjen me një këngë të punuar nga ajo vetë në bashkpunim me Albin Budini, e ndërsa tekstin e ka shkruar Rozana Radi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ertila Koka - Ajo Qe Ke [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet