Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - Prap  (Feat. Tim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14

Teksti:

Timi Novoberda (Tim)

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

27/07/2014

2014-07-27T17:50:52+00:00m'le te t'kem prap harroji ato gabime
une e di si jam po per ty une ndjenja gjithmone kam
ti je pepi im
harroji gabimet ki pabesim
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
oh afer ty po du me t'pas
dhe nji here ta jap kete rast
ti gjithe jeten ke me m'dasht
shkurt e shqip po du me ty me kon ah
po du me ty me kon oh
ai po do me m'zon
ouo ouo ouo ouo
prap po du me kon un prap
po du me t'ndje une prap
po du me t'puth une tash
nuk e di pse nuk ja nisim
me mire se une kush do t'doj
mu askush s'mund t'me zevendsoj
me fol me ty m'duket njejt
une e kom vrejt
ti po don sonte ama neser ndryshon krejt
gabimet qe po i bon smuj me i lon krejt okey
prap e di qe don ti me mu pe don
une e ti nuk bon po du me kon qashtu qysh kem na dikur po bojna na si dikur
truni po thot jo po zemra po vun
apet na na si dikur
je je e di sa shum me don ti
po un arsye spo gjej
e po ja nisim krejt si ne fillim
qashtu qysh dojm une e ti


Ky tekst u dërgua nga arbesa
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet