Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - Ajo Qe Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  11

Muzika:

Albi Budini

Muzika:

Ertila Koka

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

26/07/2015

2015-07-26T16:00:01+00:00E shkruaj ne nje xham,
Dhe pse e dehur mall une kam

Me tjetren ti me ndan
Me tradhetine kam fjetur pran

Do te lendoj nje dite.
Smund te urrej se une kam shpirt.

Ditet do behen vit.
Edhe nen toke ti mos me prit

I varur ne nje pe Premtimi ngeli.
Dhe zemren qe ke sta sheh me dielli.

Si nje litar ne gishta dhimbja sot po me shtrengon
E ky shpirt duron.

Ref:
Ajo qe ke
Sot neser do te le.
Me te kur fle.
Mos i trego per ne.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Luraa
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet