Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Qerimi - Do Behem Dallendyshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Do behem dallendyshe
nje lule te sjell
do te kaloj detet
se e imja Ti je

Jo nuk do te ndalem
deri sa te kem
per ne nuk ka ndarje
e imja ti je


Ky tekst u dërgua nga Le_BossErvin Qerimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2020
Muzika: Artur Qerimi
Teksti: Eri Qerimi


Ervin Qerimi - Do Behem Dallendyshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Behem Dallendyshe".
3. Video është e këngës "Do Behem Dallendyshe", por nuk këndohet nga Ervin Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Qerimi:


Komente 0