TEKSTESHQIP

Ervin Qerimi
Vitamina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vitamina" kënduar nga Ervin Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse projekti vjen i finalizuar online i ilustruar edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Gusht 2019. Kompozitor është Denis Gici, ndërsa tekstin e kreu Olsi Celmeta.