Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estto - A Ke Ti Zemer (Feat. Skerdi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF. te dy:
a ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni

Essto:
nuk e kam menduar qe ne jemi ndar sa e veshtire jeta pa ty ti do te mbetesh per shume gjate njeriu qe kam dashe me pa

Skerdi:
i papar une jam njeriu qe desha mo se kam edhe nje her po du me te par se zemra po plas

Essto:
ishe dhe do jesh pergjidhmone lulja me e bukur qe kam njohur zemra ime asnjehere ste harron harron

REF. te dy:
A ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni

Essto:
Asnje dite e bukur me pa ty jo si thojn ksaj dashuri vete veten e genej sot me ty qe pres t'i me mu kthy


Skerdi:
i papar une jam njeriu qe desha mo se kam edhe bej her po du me te par se zemra po plas

REF. te dy:
A ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni


Ky tekst u dërgua nga Xhoel bushi



ESTTO
Featuring: Skerdi
Publikimi: 16/01/2022
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Big Bang (Arbër Gjikolli)


Estto - A Ke Ti Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Ti Zemer".
3. Video është e këngës "A Ke Ti Zemer", por nuk këndohet nga Estto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0