Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon Së Shpejti Me Klipin E Ri


Nuk ka akoma asnjë votë

[30-09-2015]
Rap grupi ‘Etnon’ së shpejti do të vijë me projektin e tyre më të ri. Kënga të cilës grupi ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin pritet që së shpejti të jetë në kanalin Youtube për të gjithë fansat e grupit po e presin me padurim.

Lajmi u bë I ditur përmes një fotoje të publikuar në rrjete sociale nga vetë Genci, raporton Indeksonline.

Bashkëpunimi i fundit me këngëtaren Adelina Tahiri “Bone sikur ndasem” i lansuar para disa muajve u pritë shumë mirë nga publiku dhe u konsiderua si njëra ndër këngët më të pëlqyera të vitit.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull