Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon Shpërthejnë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-10-2015]
Java e ardhëshme konsiderohet si java e Etnon, kjo për vetë faktin se projekti që e punuan këto ditë do jetë i veçantë në llojin e tij. Ky mega-hit i paralajmëruar nga Genci mban tirullin "Million", me tekst të tijin dhe me realizim të kompanisë së Gencit me Milotin, Black Fish. Fotot e publikuara nga ta nëpër vende të ndryshme dhe tërheqëse, shtojnë kurreshtjen tonë. Ne nuk na ngelet tjetër, veçse në momentin e hedhjes në You Tube të surprizojmë Gencin dhe Milotin me bombardim klikimesh.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull