Më mbaj mend (për 1 muaj)


Premierë: “Etnon” Vjen Me “Million”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-10-2015]
Rap grupi i njohur “Etnon” ka sjellë sonte projektin e tyre më të ri të titulluar “Million”

Paralajmërimin për lansimin e kësaj kënge e kishte bërë vetë Genc Prelvukaj kohë më parë përmes një postimi.

Xhirimet e klipit janë bërë nga kompania “Black Fish Entertainment”, ndërkaq muzika dhe teksti është shkruar nga vetë Genci.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën.
 (Indeksonline)

      Etnon - Million [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull