Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genta Dhe Etnon Shkelin 3 Milionshin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[19-03-2016]
Rap grupi i njohur Etnon & këngëtarja Genta ismajli kanë goditur së fundmi me hitin e tyre më të ri.

Kënga "Shake It" e cila u lansua gjatë kësaj jave ka arritur një rekord klikimesh që në daljet e para.

E ndërsa tani ajo numëron shifrën e 3 milion klikimeve në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Etnon - Shake It (Feat.Genta Ismajli) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet