Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Si Margjelo (Feat. Shantel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

REF.:
Margjelo mori Margjel
çilma synin qe me ke mshel
Moj Margjela e malsise
Remix: Nikolin Gjergji - Margjelo
Evi Reçi
Publikimi: 10/03/2019
Muzika: Prenk Jakova
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Sergio Hajdini
Teksti: Filip Ndocaj, Evi Reci, Shantel


Evi Reçi - Si Margjelo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Margjelo".
3. Video është e këngës "Si Margjelo", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0