TEKSTESHQIP

Evi Reçi
Ma Kthe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Kthe" kënduar nga Evi Reçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe orkestrimin e realizoi Ervin Gonxhi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Vojsava Alia.