TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Nuk Është Lehtë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Është Lehtë" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse projekti vjen i finalizuar i kompletuar nga ana vizuale edhe me një videoklip, të cilin e krijoi Zoom Media. Ky videoklip u publikua më 4 Qershor 2022. Muzikën dhe produksionin audio e mori përsipër Bini Diez, teksa autore e tekstit është Donjeta Morina.