TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Ditlindja E Fundit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditlindja E Fundit" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Janar 2023, Ezo Menic publikon videoklipin "Ditlindja E Fundit". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga Donjeta Morina. Videoklipi u prodhua nga AMIA Studio, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.