TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Dashnia E Re
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia E Re" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u finalizua tek audienca në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me Time Pictures. Ky videoklip u publikua me datë 24 Tetor 2023. Për melodinë dhe për fjalët e këngës u përkujdes Fadil Topalli, teksa kënga u orkestrua nga Artan Mezini (Arti Rec).