TEKSTESHQIP

Ezo Menic
Me Lot
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Me Lot" kënduar nga Ezo Menic.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Me Lot".
INFO
Më datë 28 Janar 2024, Ezo Menic publikon videoklipin "Me Lot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.