Më mbaj mend (për 1 muaj)


Faraoni G - Jepma Jepma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jepma Jepma".
3. Video është e këngës "Jepma Jepma", por nuk këndohet nga Faraoni G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Faraoni G - Jepma Jepma  (Feat. Kastro Zizo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Teksti:

Faraoni G

Teksti:

Kastro Zizo

Muzika & Orkestrimi:

Mixey

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kastro Zizo

12/07/2016

2016-07-12T17:00:02+00:00



Maroma ni sherbet
Se jam bo per krevet
Se jam bo mem qu te hoxha
Per ni qike o une u dogja
Ouuuu
Kurr nuk kish ma zorr
Se mos me dite kur osht boll
E tash kam dal prej terezie
E m’kan lujt rruzat prej shpine

Ref. Kastro:
Lerma lerma se pom dhem mu zemra
Kthema kthema shishen n’dor ti lerma
Jepma jepma ose ma jep tjetra
Une po ti them ty k’to fjale krejt nga zemra

E pash ni anderr t’keqe
Isha shtri me ni teneqe
E tem m’boni mu turr lopa
Nuk e di as vet qysh pshtova

Uouu
E t’mu ka ujdis
Ouu ni qik ni yll o I drites
Ish e bardhe o si pamuki
Oh ta zo e ta dugi
Uouu
U vizatu shejtani
I thot melaqes kqyr qka I boni
Tu idhnu e te’m’ nemi
Tum perzuni prej xhehnemi

Ref. 2x Kastro:
Lerma lerma se pom dhem mu zemra
Kthema kthema shishen n’dor ti lerma
Jepma jepma ose ma jep tjetra
Une po ti them ty k’to fjale krejt nga zemra

Sa ma shume une pij
Ma e mire m’dukesh ti

Tum leshun ne fushe te futbollit
Mu ne mes te stadionit
E po pij o qaj me lula
Une publikes seq jav ngula
Uouu
E tem erdh ni njeri
N’tesha t’zeza si referi
E ja nisi po I bjen fyllit
Me ni melodi te karcyllit
Uouu
Kjo kang kur s’mbaron
Sa tjet jeta kjo vazhdon
Sa ta kom shishen ne dore
Kom me pi veq alkool

Ref. 2x Kastro:
Alkooli m’ka ndihmu , ni dakik(minut) me t’harru
E harrova emrin tem , o doktor o shume pom dhem…..






Më Shumë Këngë Nga Faraoni G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet