TEKSTESHQIP

Gent Fatali
Na Vjen Dita (Bella Ciao)
Lyrics
(Feat. Bes Kallaku)

[Besi:]
Aww Mixey, amigo mio...

[Gent Fatali:]
o bella ciao bella ciao bella ciao ciao ciao,
Na vjen dita o edhe neve
o bella ciao bella ciao
bella ciao ciao ciao

Bella ti bella ti bella ti bella vita,
Jom tu hustlirat se e di qe na vjen dita,
Po du hiç mos me ma ni,
Po du pare, femna, splifa,kejt haveros afer meje,
Raki e mish o' tavolina,
Bojm pushime tropicana
prej shqipnie marijuana,
Ti me neve maje mire, se per ndryshe tu qi nana,
Per cdo nate celim shampanja, edhe pse vec njo e pi,
Sonno milonero kom kap ciferr n itali,
Krejt kto sene i bona per to po asaj kurgjo nuk i mjaftoj,
A t kujtohet sa senin e bona per ty
e ti shkove i gjujte n’lloq
N' Njonen dor e kom goten
e ne tjetren gishtin e mesit tu e qu per ty,
Ton kohen te tjert ki me m’lyp, ki me M’lyp
Bella bella ciao

[REF. 4x Gent Fatali:]
O na vjen dita o edhe neve
o bella ciao bella ciao
bella ciao ciao ciao

[Besi:]
C'ho un stile da napoletano
mafioso come un siciliano
padrino come Lucchese
ma me tradita albanese
çdo nate raki ene meze
domate ene gjize
nese na zen rrugen loku
t'zhdukim ty si mize
Mafia si John Gotti
me çuna prej Miloti
me u marr me neve loku
mos e dhente zoti
Vij, vij, vij
Sonte vij tek ti
me na prek n'tela
ciao ciao bella

O na vjen dita o edhe neve
o bella ciao bella ciao
bella ciao ciao ciao
Ma cazzo..
o edhe neve
o bella ciao, bella ciao
Ma va fancu...

[REF. 4x Gent Fatali:]
O na vjen dita o edhe neve
o bella ciao bella ciao
bella ciao ciao ciao

DËRGOI:
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, produkti muzikor vjen i finalizuar para shikuesve i kompletuar në aspektin vizual edhe me klip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Ky videoklip u publikua më 21 Korrik 2018. Autor i vijës melodike dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Mixey, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Gent Fatali, Bes Kallaku & Mixey.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200