TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Kur I Ze Çunat Dashnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur I Ze Çunat Dashnia" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor paraqitet tek audienca i ilustruar artistikisht me videoklip, për produksionin e të cilit u përkujdes Shqipja Master. Ky videoklip u publikua me datë 14 Gusht 2010. Për këtë këngë ka punuar tekstin Armand Trebicka, ndërsa për arranzhimin u kujdes Ilir Balla.