Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmire Breçani - Çikë E Bukur Nga Tropoja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çikë E Bukur Nga Tropoja".
3. Video është e këngës "Çikë E Bukur Nga Tropoja", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatmire Breçani - Çikë E Bukur Nga Tropoja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  43

Këngë e albumit:

"Moj E Mira Vetullholle"

Këngë e albumit:

"Lulja E Bjeshkës"

Komente

Asnjë Koment

04/03/2013

2013-03-04T10:08:46+01:00oo çik e bukur nga Tropoja
oo kur te shoh ty me u plak harrova

oo un shum gjat te kam lyp ty
oo ngrushta tu vec uj me pi o uj me pi o uj me pi (2×)

oo kadal çik se met mi prishe
o a mos je moj prej berishe

o se ne kofsh moj çik prej Btyci o ta baj hanen unaz gishti,u unz gishti (2×)

o se ne kofsh prej Gashit t'Gurit
o man allti ne vend barutit

o prej krasniqie me qillue o i mson zogjt me fluturue me fluturu,me fluturue (2×)

o kurrgja çik s'te kam kerkue
o vec ni nat me ma fal mue

o me ka marr etja jam i ri
o mi ke krojet nsy te zi 2X


Ky tekst u dërgua nga  gresa
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë