Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmira Breçani & Agnesa Breçani - Vllaun Sot Martojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllaun Sot Martojme".
3. Video është e këngës "Vllaun Sot Martojme", por nuk këndohet nga Fatmira Breçani & Agnesa Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatmira Breçani & Agnesa Breçani - Vllaun Sot Martojme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Video Produksioni:

SWART

Komente

Asnjë Koment

18/01/2016

2016-01-18T11:35:49+01:00Agnesa:
Kadal dal, kadal dale
nusja e dhandrri po kcejn valle
Kadal dal kadal dale
nusja e dhandrri po kcejn valle

Fatmira:
Sot martojm na vllaun ton
Jet te lumtur i urojme
Sot martojm na vllaun ton
Jet te lumtur i urojme

REF. 2x:
Hajde moter te kendojme
vllaun sot martojme
Cohuni te gjith ne valle
sot eshte dasme madhe

Agnesa:
Kadal dal, kadal dale
shum lezet paska kjo valle
Kadal dal, kadal dale
shum lezet paska kjo valle

Fatmira:
Na ka ardhur sot miqsia
po na vjen dhe shoqeria
Na ka ardhur sot miqsia
po na vjen dhe shoqeria

REF. 2x:
Hajde moter te kendojme
vllaun sot martojme
Cohuni te gjith ne valle
sot eshte dasme madhe

Video Produksioni: SWART

Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë