TEKSTESHQIP

Fatmira Breçani
Emrin Te Do T'ia Ngjes Djalit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emrin Te Do T'ia Ngjes Djalit" kënduar nga Fatmira Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Skender Doshlani, ndërsa tekstin e krijoi Hamit Aliaj.