TEKSTESHQIP

Fikret Bislimi
Më Mirë Në Pyll Se Në Qytet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Mirë Në Pyll Se Në Qytet" kënduar nga Fikret Bislimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.