TEKSTESHQIP

Fifi
Hana
Lyrics
(Feat. Dj PM & Dj Dagz)

Kërkush si ti sma ka dasht shpirtin
Kërkush si ti ska pas frik që muj me u largu
Kërkush si ti sma ka ndreq tripin
Kërkush si ti mu kurr ngjum sëm ka përkund
Mama doren kapma zemren ama uu
Zoti mu mka pa ty te un tka pru
Pasha jeten tdu krejt jeten
Me kon jeta jeme
Zoti mu mka rujt ty me tu dorzu
Pasha jeten un krejt jeten hones kom me
I shkru per ty e mu per ty e mu per ty e mu hejeje
A ki me mdasht edhe kur tboj nervoz
Dej tplakem tbohem me skleroz
A ki me mdasht dhe kur kom me ti permend kejt
Gabimet njo ka njo un ty me rend
A ki me mdasht ti me mkuptu kur bohet që e kom tepru
A mundesh qat her avash me ardh me mkap e me mperqaf
Mama doren kapma zemren ama uu
Zoti mu mka pa ty te un tka pru
Pasha jeten tdu krejt jeten
Me kon jeta jeme
Zoti mu mka rujt ty me tu dorzu
Pasha jeten un krejt jeten hones kom me
I shkru per ty e mu per ty e mu per ty e mu hejeje
Per ty e mu per ty e mu per ty e mu.

DËRGOI: