TEKSTESHQIP

Fifi & Tuna
Melaqe
Lyrics

TUNA:
eres muy loco
truni pom kerset
ti pom shokon
kapem ti per beli mos em lsho
boy when u dance you can turn me on, turn me on

FIFI:
Me kon e ke lon
ti kaq vone
ku po shkon
tregom se ment dojn mem lon
qaj telefon
pse po del nxon

REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti

TUNA
A po vjen zemer du me ta bo sherrin
a po vjen zemer bashke e nxojna terrin

FIFI
T'pash me tjeter sot
ta njofta kerrin
te kqyra seri
khu, qfar njeri

TUNA
Menimet e zjarrta une me ty i pata
se di pse e zgjata mbrame yeaah

FIFI
ti ma lujte trunin
ja nxirre funin
jom ka te thirri pse spe qel


REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti

FIFI

Cka po bon
me kon je
a je knej?
je online e pse seen po ma len
ma mir bllok
boma sot, idiot, je shume kot,
i pangopt

hajt kallxom
mbram a e knaqe
melaqen
a ke me lon njejt qysh mle mu
teper palidhje, veq nije
bash te njejtat fjale
permendesh i ka msu

TUNA
Menimet e zjarrta une me ty i pata
se di pse e zgjata mbrame yeaah

FIFI
ti ma lujte trunin
ja nxirre funin
jom ka te thirri pse spe qel


REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti

DËRGOI:
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, projekti është bërë i disponueshëm tek ne i kompletuar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me Fullmoon Production, teksa regjisori i videos është Klaudia Shehu. Videoklipi u publikua më 18 Qershor 2022. Autorë të muzikës janë Filloreta Raçi (Fifi) & Tuna, teksti ka punuar si autor Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa për produksionin audio u kujdes Fatjon Miftari.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200