TEKSTESHQIP

Fifi
Pare
Lyrics
(Feat. Donjeta Morina)

[Fifi & Donjeta Morina:]
E kom prish, e kom ndreq
E kur jom knaq, e kam mshef
Mos me bo dikon tjetër mu ni keq
E kom vrejt kur ke vujt
E jam ardh tu kam afru
A mujta pak me t’gzu?

Lem po du me pi, me largu mërzinë
Se krejt tjerat bashkë i bojmë
Rakia pa shoqni, veç ta shton mërzinë
Se një ditë krejt ke me i lon
Chorus: Fifi & Donjeta Morina]
Na u ka bo menja pare, pare
Paret na bojnë qare
Po dashninë s’muj me ble
E kena zemrën tepër t’madhe,
po plot me halle
Ilaçin ku me gjet?
Na u ka bo menja pare, pare
Paret na bojnë qare
Po dashninë s’muj me ble
E kena zemrën tepër t’madhe,
po plot me halle
Ilaçin ku me gjet?
INFO
Ky produkt muzikor vjen tek publiku i plotësuar këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 19 Maj 2023. Muzika dhe teksti u punua nga Filloreta Raçi (Fifi), teksa audio është prodhuar në studio nga Bini Diez.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200