Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina: Me Ish-Të Dashurin Nuk Merrem Më

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[10-01-2016]
Këngëtarja Fjolla Morina gjatë 2016-tës do të vijë me disa projekte të reja e ndërsa në një intervistë të dhënë së fundmi për "Bluetooth" ka treguar se si ka qenë 2015-ta për të.

“Ka qenë një vit i mrekullueshëm, pasi solla në jetë Alayah. Padyshim ndër vitet më të mirë në jetën time”, shprehet Fjolla.

Ndërkaq e pyetur për incidentin e ndodhur me ish të dashurin e saj vitin e kaluar, ajo ka thënë këtë: "“Nuk merrem më me atë çështje, sepse nuk ia vlen. As nuk kam ndërmend për padi dhe asgjë të tillë, për mua është një kapitull i mbyllur”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0