Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina Me Skena Të Nxehta Në Video-Klipin Më Të Ri

Nuk ka akoma asnjë votë

[16-01-2016]
Këngëtarjha Fjolla Morina ka vendosur që ta nis me risi 2016-tën. Ajo ka gati këngën e saj më të re të cilën shumë shpejt pritet ta vizualizojë edhe me videoklip.

Në disa foto të postuara në rrjetet sociale Fjolla shihet se si do të duket në videoklipin e saj më të ri. Ajo ka vendosur që të vijë edhe më seksi se herët e tjera.

Kënga e saj e re do të jetë ritmike dhe pirtet të lansohet brenda muajit shkurt.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0