Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjola Shfaqe Hot Në Kopertinën E Revistës “Grazzi”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-02-2016]
Këngëtarja Fjolla Morina do të jetë në ballinën e numrit më të ri të Revistës "Grazzi". Ajo ka zhvilluar një intervistë të re rreth planeve të saj në jetë dhe karrierë.

Në kopertinën e kësaj reviste ajo është shfaqur mjaft hot, duke provokuar kështu me pjesën e gjoksit të cilën e ka vënë në rend të parë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0