Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina & Elinel Vijnë Me “Trileqe”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[27-02-2016]
Këngëtarja Fjolla Morina sapo ka lansuar në treg videoklipin e saj më të ri "Trileqe" në bashkpunim me Elinel.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga "Cricket" e ndërsa videoklipi në Tiranë nga MAX Production.

Për imazhin e këngëtares është kujdesur kësa radhe stilisti nga Shqipëria Joni Peçi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0