TEKSTESHQIP

Fjolla Morina
Ti Tek Une Un Tek Ti
Lyrics

Prap me ty sot, u grindem sa sben sham njeri tjetrin pa pardon, pa pardon . I tham njeri tjetrit qka eshte me mire s'dua ti shoh me kta sy. Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy , ti tek une e une tek ti .

Kjo histori shume vite vazhdon , dhe dashurin per ty ma shton per ty ma shton , Per imtesira nuk flasim me dit , sikur na eshte bere tradit.
Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy , ti tek une e une tek ti
O O O O O O O O O O Kjo nuk eshte hera e pare her te akullt her zjarr jemi a sjemi te ndare , grindemi si femije neser bashk ne te dy ti tek une e une tek ti. ref(2x)

DËRGOI: