TEKSTESHQIP

Fjolla Morina
Gjendje Kritike
Lyrics

Po te flasin syt kot arsye gjen nuk osht vones pune ti po me genjen
te kam pa me tjetren i lumtur sa ska
un paskam qen per vujtje e ajo per sefa.
Ref:Ne gjendje kritike jam tash disa jav qe kur ke nje mike un nuk shoh drit te bardh(2x).

Me shikon çuditshem ska me ngrohtesi un te pyes embel ti me ironite kam pa me tjetren i lumtur sa ska un paskam qen per vujtje e ajo per sefa.

Ref:Ne gjendje kritike jam tash disa jav qe kur ke nje mike un nuk shoh drit te bardh(2x)

DËRGOI:
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar mjaft mirë edhe me një klip muzikor, të cilin e përgatiti Fabrika. Videoklipi u publikua me datë 8 Nëntor 2007. Për komponimin dhe për okestracionin u kujdes Darko Dimitrov, teksa kënga është një krijim me tekst nga Avni Qahili.