Më mbaj mend (për 1 muaj)

Me Kë Ishte Flaka Krelani Në Ulqin?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2
[17-06-2015]
Këngëtarja Flaka Krelani e ka transformuar stilin e saj, duke u kthyer në një femër ekstravagante dhe joshëse. Ajo më nuk është rokerja tipike që ishte dikur.

Flaka këto ditë ka qenë në Ulqin për "Netët e klipit shqiptar". Ky spektakël këtë vit është zhvendosur në bregdetin e bukur të Ulqinit.

Flaka, ka treguar se është e dashuruar me Ulqnin, Kalanë dhe gjithçka.

Krelani në Ulqin kishte shkuar e shoqëruar nga e ëma.
 (Indeksonline)Komente 0