Flaka Krelani

Flaka Krelani- “Am I Good Man”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-06-2015]
Këngëtarja nga Gjakova, Flaka Krelani ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Am I good man".

Muzika është realizuar nga vëllau i saj Xhimi on dë Beat, e ndërsa melodinë e ka realizuar vetë Flaka.

Për videoklipin ajo kësaj rradhe ka bashkpunuar me Ghettrox Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Flaka Krelani- “Am I Good Man”

  Flaka Krelani - Am I Good Man [Teksti dhe Klipi]

Komente 0