Më mbaj mend (për 1 muaj)

Me Kë është Flaka Në Ulqin?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[18-07-2015]
Vera ka ardhur, i nxehti tropik ka "zbarkuar" dhe shumë njerëz po kërkojnë të gjejnë vendin më të mirë për të pushuar, relaksuar e freskuar.

Këngëtarja Flaka Krelani disa herë ka treguar se e preferon shumë Ulqinin, ku po ashtu ka kënduar për vite me radhë në sezonin veror.

Flaka, aktualisht ndodhet në Ulqin. Ajo, po e shijon kohën e bukur dhe natyrisht po fotografohet në çdo hap.

Flaka nuk ka treguar se me kë po i kalon këto ditë në Ulqin. (Indeksonline)Komente 0