TEKSTESHQIP

Voca
Vullkan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vullkan" kënduar nga Voca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Janar 2023, Voca publikon videoklipin "Vullkan". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Flakron Voca. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.