TEKSTESHQIP

Flamur Plakiqi & Ilir Rubovci
Tu Menu Me T'harru
Lyrics

Tu menu met harru
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

Tu menu met haruu
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

E ti menon qa ke lan pavaj
Drejt meje mos ba hava
Mes neve hyri marjak
Ke beti nhare

Ke veq 1 e kalume
Per neve 2 ske e shkrume
1 dashni ti e humbe
Pse fajet mi le

Tu menu met harru
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

Tu menu met harru
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

Dje isha me shpres
Qe kthehemi ne 2
Deri bashk me tjeter
Sa keq m'ke thy

A sa dhimbje
Ket zemer mi le
Moj e pa shpirt
Pik gjynah sma dhe

Tu menu met harru
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

Tu menu met harru
Veq mashum po't du du
E ti je tu lu lu
Me zemer tem tu lu

DËRGOI: