TEKSTESHQIP

Florent Xhemaili
Fol Zemer Fol
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fol Zemer Fol" kënduar nga Florent Xhemaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm i ilustruar mjaft mirë me anë të një videoklipi, për të cilin është kujdesur Jehona. Ky videoklip u publikua më 4 Qershor 2022. Për komponimin dhe për orkestrimin u kujdes Rilind Alimani, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti.